22 czerwca nasze przedszkolaki uczestniczyły w ostatnim w tym roku koncercie Filharmonii 🎼✨ Było pięknie, radośnie i bardzo muzycznie! 🥰🎵
Dzieci odwiedziły świat melodii z różnych zakątków świata 🌍🎶 Poznały wyjątkowe utwory — polki, walce i inne rytmiczne kompozycje 💃🕺🎺, przy których aż chciało się uśmiechać i poruszać w rytm muzyki 😊🎼
Podczas spotkania mali odkrywcy poznali także niezwykłe instrumenty 🎻✨ — skrzypce oraz wiolonczelę 🎻🎻. Dowiedzieli się, jak powstają ich piękne dźwięki i mogli poczuć prawdziwą magię muzyki ❤️🎶
To było wspaniałe zakończenie całorocznych spotkań z Filharmonią! 👏🌟
Dziękujemy za wszystkie koncertowe chwile pełne wzruszeń, radości i muzycznych niespodzianek 🎵💛
🎼✨ Do usłyszenia w kolejnym muzycznym roku! ✨🎼😊